Keltuvo nauda – savarankiškas neįgaliųjų judėjimas. Gerai žinome, kaip tai svarbu, nes turime neįgalių draugų. Padėjome jiems įveikti kasdienes kliūtis – taip ir pradėjome gaminti keltuvus neįgaliesiems.

„Ekodarna“ bendradarbiauja su įvairiomis statybos ir pojektavimo įmonėmis, dalyvauja įvairių pastatų renovacijos projektuose: naujos statybos, viešosios ar visuomeninės paskirties įstaigų renovavimas, visur, kur pastato funkcijas reikia pritaikyti neįgaliųjų reikmėms. Stengiamės, kad apie mus sužinotų kuo daugiau projektavimo ir statybos įmonių.

„Ekodarna“ projektuoja keltuvus taip, kad jie derėtų prie aplinkos. Dažniausiai gaminami standartiniai keltuvai, tačiau atliekame ir individualius užsakymus, kuriame unikalius keltuvus. Jei turite patalpų planą, numatytą keltuvo vietą bei žinote pakėlimo aukštį, mes atliksime visus reikalingus darbus. O gal Jums reikalingas krovininis keltuvas ar keltuvas restorane, kavinėje?

Galime atlikti užsakymus ne tik Lietuvoje. Sukurti ir parduoti gaminį galime bet kurios pasaulio valstybės užsakovui, pritaikysime ir pateiksime gaminio pastatymo instrukcijas.

Kuo mes pranašūs?

  • Siūlome kokybiškus ir ekonomiškus sprendimus.
  • Galime pagaminti nestandartinius keltuvus, pritaikytus tam tikrai vietai.

Jūsų patogumui pateikiame informacinę brošiūrą: